Uzaylılar Gerçek Mi ??

admin tarafından 12 ay önce yazıldı, 185 defa kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Uzaylılar Gerçek Mi ?? Bu sorunun yanıtını merak etmeyen insan yoktur sanırsam. On yıl kadar önce Şili Atacama Çölü’nde La Noria da hayalet kasaba olarak adalandırılan yerde bir adet mumya ( fosil ) kalıntı bulundu. Ele geçirilen bu değerli nadide canı türü kalıntısı uzanca bir süre herkesten gizlendi daga sonra ise DNA ve çeşitli biyolojij incelemeler için gün yüzüne çıktı.

Uzaylı oalrak adledilen yaratığın kafası şişkin ve çok sağlam bir çene yapısı vardı insanoğlunun aksine iskelet sisteminde çok farklılılar vardır. Kimi bilima damları bunun bir bebek maymun oldugunu önersede insan emriyosuna benzetenlerde çıkmıştır.

California’daki Stanford Üniversitesi personeli bu mumyayı detaylı araştırdı. Onu bir x-ray ve tomografi çekildi, DNA analizi yapıldı , kesin sonuçlar kısa süre sonra ortaya çıkacak.

Ekim 2003′te bulunan Mumya “yabancı” acaba uzaylıların varlığına en büyük delilmi yoksa diğer fake ( sahte ) bileşenler gibi bir ilizyonun sarmal aldatmacasi mı bunu zaman gösterecek.

Uzaylı İnceleme Videosu

Google Aramaları : Uzaylı Resimleri, Uzaylı Videoları, Uzaylılar Varmı, Gerçek Uzaylı, Uzaylı Otopsi, Uzaylı Fotografları

 

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 0 )


8 × 2 =

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır. -
Tema: Sipsi V2